Novinky 12. 12. 2013

Jaké to krásné datum dnes máme. Do Vánoc a Štědrého dne zbývají necelé dva týdny a na Clubu Penguin je to pomalu znát. V divadle se objevila tradiční vánoční hra.

S vánoční atmosférou se taky objevil katalog nábytku, který se letos zaměřuje převážně na železnici. Zakoupit můžete třeba vlakovou stanici a do ní dát dvě nové vánoční melodie!

Nezapomeňte hledat nový vánoční pin.

Rockhopper v dalekohledu se přiblížil a je konečně poznat, že má loď napěchovanou kolejemi!

Abychom nezapomínali na naše přátele s iPady, dnes vyšla aktualizace 1.3 pro My Penguin! Ta obsahuje několik místností a dvě nové hry.

A na závěr se dnes změnil katalog pro puffly. Prošel rozsáhlou rekonstrukcí a začal nabízet nové jídlo, čepice a celkově dostal docela nový vzhled!