Dino pufflové – nejčastější dotazy

Club Penguin odpovídá na nejčastější dotazy o dinosauřích pufflech, kteří se objeví už ve čtvrtek 23. na Prehistorické párty. Odpovědi na všechny následující otázky lze najít v oficiální nápovědě Clubu Penguin.

Jak adoptovat dinosauřího puffla?

Podrobnosti
Membeři mohou adoptovat dinosauří puffly od 23. ledna do 5. února. Stačí se jenom přenést pomocí Stroje času ze Sněhových pevností do pravěkého Clubu Penguin, kde je možné adoptovat 6 různých druhů pufflů! Tyto vzácné puffly lze adoptovat pouze během párty.

Jak pečovat o dinosauří puffly?

Podrobnosti
Stejně jako všichni pufflové i dinosauři potřebují spoustu péče a pozornosti. Pečovat o svého puffla můžete na určených místech v Pufflím hotelu a v Pizzérii.

Co se stane mému dinosauřímu pufflovi jakmile mi skončí memberství?

Podrobnosti
Pokud adoptujete dinosauřího puffla a skončí vám memberství, puffle se vrátí ven na dvorek. Jenom membeři mohou přesunout puffly do iglú a vodit je ven na procházky. Ale nebojte se, když jsou pufflové na dvorku jejich statistiky neklesají.

Jaké druhy dinosauřích pufflů existují?

• Žlutý Stegosaurus
  • Růžový Stegosaurus