Čtvrteční aktualizace 6. 2.

Dnes proběhla pravidelná aktualizace a my jsme se tak dozvěděli o něco více informací o nadcházející pouti.

Spoustu prozrazuje už katalog oblečení, který dnes vyšel.

Úvodní obrazovka láká na návrat poutě v novém kabátku. Už 20. února přijdou nové ceny a nové kolotoče!

A co, že se chystá pro membery? Nyní vyšel katalog s různým oblečením. Příští týden nás čeká pouťový nábytek, který je udělán tak aby šlo hrát minihry přímo z iglú! Od 20. února do 4. března budou mít potom membeři neomezený přístup na všechny pouťové atrakce v ohromujícím parku!

Nezapomeňte také hledat nový pin!

Jednou z největších dnešních novinek je bezpečnostní dotazník za který pokud jej správně vyřešíte dostanete mikinu!

Ikonka vašeho iglú na mapě se znovu změnila. Nyní vypadá o něco lépe.

Na blogu CP nyní můžete sledovat a hodnotit epizody Spoiler Alert pomocí jednoduchého playlistu.

Na závěr je potom dobré zmínit, že je nyní Club Penguin dostupný i v Ruštině.