Představujeme Club Penguin app

Víme, že vám chybí Stařec, a tak pro vás máme alespoň částečnou náhradu, než se vrátí. Počínaje dnešním dnem budeme každý pátek přinášet náhled do aplikace Club Penguin. Konkrétně se zaměříme na nový 3D vzhled tučňáků.

Omluvte prosím zhoršený vzhled tučňáků z aplikace. Je to způsobeno množstvím konverzí.

Každý pátek bude uveřejněna nová anketa a vy sami rozhodnete, který kostým chcete porovnat v dalším náhledu. Už teď tak můžete rozhodnout o tom, který kostým (a jeho animaci) představíme v pátek!

Který kostým chcete vidět ve 3D?

• Pekař pizzy
  • Horník
  • Čepice s vrtulkou

Pro hlasování v anketě musíte být zaregistrováni na webu. Každý uživatel může hlasovat pouze jednou avšak do ukončení hlasování může svou volbu změnit. Nelze hlasovat vícekrát. Anketa bude ukončena (a její výsledky zveřejněny) v pátek ve 12:00. Nekomentujte prosím v shoutu svou volbu v průběhu hlasování.