Ptejte se Pola

Čas od času odpovídají moderátoři CP na otázky fanoušků přes sociální síť twitter. Dnes odpovídá Polo Field a my jsme pro vás připravili pár nejzajímavějších postřehů!

Na obzoru další puffle - V tweetu nad námi Polo Field potvrzuje, že letos nás čeká další nový puffle a to nejspíše již v dubnu během Puffle párty.

Blíží se nová místnost - A to Pufflí park, na mobilní aplikaci Club Penguin App by se mohl objevit v dubnu během její další aktualizace a když bude v aplikaci, tak si cestu zcela jistě najde i na ostrov. A který měsíc letos patří pufflům? No samozřejmě již několikrát omílaný jarní měsíc.

Polo také potvrdil, že letos nás čeká velmi oblíbený Music Jam.

V neposlední řadě také nepřímo naznačil, že by nás letos mohl čekat takeover Disney filmu Frozen.

Vypadá to tedy, že CP se opět vydává cestou vylepšování věcí pro naše domácí miláčky. Co myslíte, dočkáme se letos dlouho očekávaného tmavě růžového puffla?