Fotbal ovládl už i ostrov

Celý ostrov ode dneška žije fotbalem!

Jako první vás na ostrově uvítá tetička Arcticová, dá vám míč a řekne, ať si vyberete tým a soutěžíte s ostatními.

Vyberete si tedy jeden ze čtyř dostupných týmů – červený, zelený, žlutý, modrý – a hra může začít.

Hra samotná probíhá tak, že kolečko jezdí před střelbou po různých tvarech a vy se musíte trefit do terče a nastřílet víc gólů než váš soupeř.

Pokud máte speciální kopačky, můžete dělat skvělé triky a navíc střílíte rychleji. Kopačky stejně jako spoustu dalších věcí získáte hraním zápasů.

Úpravou prošla spousta místností. Všechny jsou svým způsobem jedinečné. Místnosti týmů nabízejí jako free item vuvuzelu v dané barvě, tak si je nezapomeňte posbírat!

Divadlo se kompletně změnilo a nyní je z něj televizní studio informující o aktuálním dění! Najdeme tam i tabuli která zobrazuje aktuálně nejlepších 5 hráčů v dané místnosti.

A když už jsme u těch bodů můžeme je vidět u každého hráče na jeho kartě.

Za zmínku potom stojí ještě samotný stadion na kterém probíhají dvouminutové zápasy týmů podle původních pravidel.