A ještě poslední novinky 3. 7. 2014

Dnes to máme na vícekrát. Věděli jste, že v Doju, Plaze a Snow Forts přibily nějaké zvukové efekty?

Stadion zůstal stejný jako při párty. Uvidíme jestli se časem ještě změní. A také uvidíme co se stane až se promění v kluziště. Na mapě a ve Sněhových pevnostech je totiž pořád vidět ten starý.

V divadle se zase hrají Vikingové ztracení v čase. Je to už po druhé v historii CP co se tato hra hraje.

Aktualizací prošel i seznam pohlednic, které můžeme posílat, tak si nezapomeňte promazat schránky ať vám něco chodí!

A na závěr ještě něco o hře SoundStudio o které jsme psali v minulém příspěvku. Tato hra je 17. 7. objeví v tanečním klubu a nahradí zastaralou hru DJ3K. Díky ní může být z každého membera DJ a ostatní budou moci tancovat na jeho hudbu přímo uvnitř klubu!