Noční novinky

Ani v noci nepolevujeme a přinášíme vám novinky z námi všemi oblíbeného ostrova!

Začneme novou hrou v divadle, již jsme nějak zapomněli zmínit dříve. Do divadla se vrátil Fantom vikingské opery.

Všimněte si také drobné změny budovy divadla.

Lolnok se opět hrabal v herních souborech. Podařilo se mu objevit něco (možná pro někoho)  nečekaného, někdy v budoucnu se dočkáme ukládání, ba dokonce i lajkování našeho oblečení. Ukládání oblíbených modelů je něco, po čem komunita už dlouho volá, teď to vypadá, že se nám to konečně vyplní.

Poslední, ale neméně důležitá, je další ukázka nového puffla, kterého můžete vidět v nové Sled Racer aplikaci. Obrázek poskytl FrozenFlash.

Předtím Olaf a teď pufflí jelen? Zdá se, že by mohl mít něco společného s expedicí do divočiny, jež nás podle všeho čeká v září.