Školní rok začal i na ostrově

Škola se přiřítila i na ostrov.

Rookie vás hned po prvním přihlášení zahrne svými problémy, jako obvykle nešlo všechno podle jeho představ.

Čau! Potřebuju trochu pomoc se školou. Je tam strašný NEPOŘÁDEK! Můžeš posbírat věci, které jsem tam nechal, než se dostanu do problému? Nezapomeň si tašku. Jedním kliknutím získáš všechno, co potřebuješ.

Máte za úkol po celém ostrově sbírat kusy smetí, za to se vám pak odemykají free itemy.

Členi a členky si mohou nandat nabízené skateařské vybavení a vyrazit do nového Skate parku, pokud tam netrefíte po svých, najdete ho na mapě.

S nasazeným vybavením můžete ve Skate parku dělat nejrůznější triky, pro ty z vás, jež si už místnost oblíbili mám dobrou zprávu, místnost na ostrově zůstane i poté, co 1. října párty skončí.

Užívejte si párty a já jdu rychle do další hodiny.

Škole zdar!