Skateboarding – app

Před nedávnem jsme vám ukázali rozdíly mezi počítačem a aplikací na Školní párty. Pokud nějaké budou, ukážeme si rozdíly pochopitelně i v průběhu Halloweenu. Jediná věc, kterou jsme si však ještě neukázali byl skateboarding. Ten se totiž velmi výrazně liší. Pokud chcete vidět animace klikněte na obrázky!

Takto vypadá jízda na počítači.

A takto vypadá v aplikaci. Nemusím snad dodávat, že v aplikaci je k tomu přidaný příhodný zvuk jízdy.

Díky 3D modelům je velmi snadné naučit tučňáky prakticky jakoukoli polohu. A právě díky 3D modelům se dokáže oblečení tučňáků přizpůsobit jejich pohybu. Nádherně je to vidět na rampách kdy počítač využívá pouze pohledy které zná. Tučňák dělá „přemet“ ale ve skutečnosti se jenom rychle točí na místě (jako když se točí za myší).

Avšak tučňák v aplikaci dokáže předvádět prakticky jakoukoli kreaci, kterou se naučí. A v JAKÉMKOLI oblečení, pokud to má nastavené.

Pro úplnost ještě porovnání na druhé rampě.

A mimochodem, Club Penguin na svém twitteru uveřejnil tento obrázek.