V kavárně výročí, v hotelu duchové…

Nejočekávanější párty roku – Halloween – je konečně tady a zase se trochu liší od svých předchůdců! Většina ostrova je sice stejná jako v loňském roce, letos jsme se ale dočkali výrazného vylepšení hotelu, jehož úprava nám v minulém roce tak moc chyběla.

Pamatujete si, jak se Gariwald minulý týden vydal zkoumat Pufflí hotel a měl nám o tom podat zprávu? No… tak dnes nám podal zprávu Gary:

(Pokud se divíte proč jsou zde dva stejné obrázky, opět se jedná o srovnání online verze a aplikace.)

Jéminkote! Můj prastrýc Gariwald se v hotelu ztratil a dává se dohromady s duchy! Co se tam stalo?!

Poté vás Gary požádá, abyste zjistili, co se stalo s jeho prastrýcem a poradí vám požádat o pomoc hotelového portýra.

A tak začíná quest za nalezením Gariwalda, během něhož vás portýr po celou dobu doprovází.

Nezapomeňte se také stavit v kavárně a oslavit výročí. Club Penguin slaví neskutečných 9 let a v kavárně probíhá pompézní párty! Čeká nás klasická čepička a nová ročenka, která nám dá vzpomenout na to, že to byl prostě prima rok.