Noční novinky

Přinášíme vám – dnes již poslední – nálož novinek.

Aktualizace se dnes dočkala také stránka o členství. Stejně jako každý měsíc prozrazuje, na co se mohou členi těšit.

• Nakupujte pirátské oblečení – Členi již ode dneška mohou v novém katalogu nakupovat nejrůznější oblečení v pirátském stylu.
  • Postavte lodě – Nový katalog, jehož vydání nás čeká za týden, bude tentokrát dávat členům možnost postavit si místo iglú vlastní pirátskou loď!
  • Odemkněte meče – Členi budou na Pirátské párty, která začne 20. listopadu, mít k dispozici speciální meče, jež jim pomohou porazit hlavního kraba.

Po dlouhé době byla také aktualizována Herbertova osobní stránka.

Na obrázku můžeme vidět plány něčeho, co vypadá jako robotický krab a vedle plánů se nachází rozmontovaný periskop.

A jako poslední tu pro vás máme novou odhlašovací obrazovku lákající na dva týdny vzdálenou Pirátskou párty.

Obrazovka odhaluje, že během párty budeme s kraby bojovat o kořist. Že by se na ostrově ukázali nějací vzdálení Klutzyho příbuzní?