Puffle Wild je oficiálně dostupná

Než se dočkáme aktualizace, máme tu pro všechny majitele iOS dobrou zprávu. Aplikace Puffle Wild je nyní oficiálně dostupná po celém světě.

Aplikace jako taková je zdarma, můžete si ale zakoupit vylepšení v podobě exklusivních pufflůKromě členů mohou tentokrát výhody získat i nečleni, ale musí zaplatit drobný poplatek. Hra se snad v následujícím roce – podobně jako letos Club Penguin App dostane na zařízení s Androidem.

Hra je založena na všeobecně známé hře Bejeweled, hráč musí spojit stejná óčka, aby je dostal z herního pole, pokud z pole dostane všechny óčka, vyhrává. Hratelnost je pak vylepšená o schopnosti hráčových a již dříve zmíněných exkluzivních pufflů – bílý puffle například zničí některá óčka svým ledovým dechem. Zlatým hřebem celé hry je pak možnost získat tyto speciální puffly do svých iglú, komu by se nelíbilo mít v iglú roztomilého jednorožčího puffla?

Aplikaci můžete stáhnout zde.