Co přinesl 4. prosinec?

Jedna párty skončila a další mini-párty už připravuje ostrov na Mrožákovou atmosféru!

Club Penguin si pro nás opravdu připravil včera slibovanou přehlídku. Akce roku to sice není, ale alespoň se můžeme zaposlouchat do hudby, která bude nejspíš za dva týdny vyhrávat po celém ostrově…

Dnes také nadešel čas přikoupit si do inventáře nějaké to oblečení do chladných zimních dní, a protože Vánoce jsou časem darů, připravil si pro nás nový katalog hned dvě překvapení.

Nově půjdou všechny peníze za věci, které si koupíme během Mrožákové párty na charitativní akci Mince pro změnu, tak nakupujte!

Druhé překvapení potěší všechny, jež mají hluboko do kapsy, v katalogu jsou čtyři věci zcela zdarma! Bez opotřebení svého konta si tak můžete pořídit například bačkory, kostým stromu, cukrovou hůl či fialové světýlko na hlavu.

Sportovně laděné tučňáky jistě potěší, že na stadionu mají šanci si zakoupit zimní výbavu. Ti, co ale katalog skoupili už loni, mají smůlu, katalog totiž nenabízí nic nového.

A jako zatím poslední tu máme informaci, že se nám do divadla nastěhovala nová divadelní hra.

A teď se přiznejte. Čekal snad někdo v prosinci něco jiného než tradiční Humbugovy Vánoce?