CP Times #476

Prosinec je tady, předveďte svého svátečního ducha převlečeni za stromy v zátoce.

Rockhopper uzavírá párty, která tentokrát i díky Yarrovi dopadla dobře. Nyní se vrací zpátky na svůj ostrov pro materiál na stavbu nové lodi…

Bon voyage korýši

P.H. se vrací s novým objevem, její článek vám celý překládáme.

Divocí pufflové objevují Club Penguin

Glitterpantsův debut

Wowza! Divočina se ukázala být ještě víc… no… divoká, než jsem očekávala, teď náš ostrov prozkoumávají všemožná pufflí stvoření. Ukázalo se, že je zajímáme tolik, co oni nás. Hlavně modří mývalí pufflové, nemůžou se prozkoumávání dočkat!

Glitterpants nemohl být šťastnější, než při prvním setkání s tučňáky. Nové přátele sháněl už léta. Vlastně, mohli bychom říct, že hledal spíše „větší publikum“. Stále se učím, jak rozumět těmto divokým pufflům.

Pokud kdokoli z vás ví něco o těchto pufflech, ozvěte se mi. Chci se dozvědět, co jen půjde.

A nakonec jako tradičně,

• 10. prosince – Poslední příležitost získat současný pin
  • 11. prosince – Katalog iglú a nábytku
  • 18. prosince – Veselý Mrožák
  • 31. prosince – Silvestr

A málem bychom zapomněli, máme i přeložený komiks.

P.S. Obrázek nazvaný „Glitterpantsův debut“ odkazuje na dnes vydanou skladbu od tohoto puffla.