Mrožák se blíží!

Do svátku Veselého Mrože zbývá už jen jediný týden, tudíž přípravy vrcholí!

Dnešní týden je ve znamení vydání nového katalogu iglú a nábytku, který obsahuje plno věcí laděných do atmosféry blížícího se svátku. Věděli jste, že Mrožák má i vlastní výzdobu na stromečky?

Další – již spíše minoritní – novinkou je zbrusu nové orámování hry a vypadá to, že s námi nějakou dobu zůstane…

Club Penguin aktualizoval také úvodní obrazovky, můžeme si prohlédnout hned tři nové kusy, z nichž jeden láká na blížící se vydání Club Penguin App na systémy s Androidem, ostatní pak lákají na Mrožák a s ním spojené Mince pro změnu.

Říkali jste si, že Club Penguin sice aktualizoval katalog sportu, ale na stadion samotný nějak zapomněl? Netřeba se obávat! Club Penguin dnes napravil svou chybu a dal stadionu jeho typický zimní vzhled.