Vánoce jsou časem darů!

O Vánocích mají být lidé štědří, a proto pro vás organizujeme další soutěž, tentokrát – mezi staršími členy webu notoricky známé – Hádání obrázků!

Hlavní výhrou je kód na měsíční členství, opět ale platí, že kód může uplatnit pouze ten, kdo v posledních dvou měsících nebyl členem. Soutěž bude probíhat na speciálním portálu. Druhé místo získá kód na týdenní členství, tento kód mohou uplatnit všichni uživatelé.

Vítěz má právo nárokovat si cenu druhého místa, v takovém případě připadne druhému místu cena místa prvního.

Pravidla a ostatní podmínky soutěže si můžete prohlédnout na daném portálu, prosím vás o čestnou hru. Je zakázáno své příspěvky upravovat a pokud uhodnete špatně, musíte počkat, až se pokusí uhodnout někdo další, poté můžete hádat znovu.

Hodně štěstí!