Star Wars se blíží!

V posledních několika hodinách a dnech bylo zveřejněno několik informací o party s tematikou seriálu Star Wars: Povstalci, která nás čeká již 22. ledna.

První informace prozradila stránka propagující členství, jež uveřejnila obvyklý seznam aktivit na tento měsíc.

aktivity-pro-cleny_leden_2015
  • Oblečte se do módy Star Wars – Potřebujete helmu imperiálního vojáka, podívejte se do katalogu oblečení!
  • Dejte svému iglú galaktický vzhled – Členi mohou od 15. ledna osnovat plány v Ezrově tajné skrýši.
  • Vybojujte si speciální itemy – Členi si od 22. ledna do 4. února mohou vybojovat speciální oblečení, světelné meče a mnohem více…

Facebooková stránka CP odhalila také skeč povstalecké lodi Ghost, na které přebývají hlavní hrdinové seriálu.

Přesněji se jedná o loď typu lehký frachťák VCX-100 patřící twi'lecké pilotce Heře Syndulle.