Úkol od Zeba a Hery

Další dva úkoly od posádky Stína jsme měli dostat sice až zítra, ale kvůli nějaké drobné chybě se tyto úkoly odemkly již dnes, další chyba nicméně způsobila, drobnou nefunkčnost ostrova a my vám tak tuto informaci přinášíme až teď…

První na řadě je úkol od Zeba, tak se do toho pojďme pustit.

Tady Zeb. Chceš se k nám přidat? Potřebujeme se zbavit obranných věží, jinak s naší lodí neodletíme. Znič je pár dobře-mířenými sněhovými koulemi!

Pak už tedy jen stačí na ostrově zničit čtyři obranné věže a můžete si vybrat odměnu v podobě povstalecké vlajky pro všechny a Zebova kostýmu pro členy.

Další v pořadí je Hera.

Zdravím, tady Hera. Jsi velmi statečný, že jsi se Impériu postavil. Chopper ještě před odletem potřebuje droidí baterie. Můžeš je pro nás posbírat?

Opět vám nebudeme kazit radost z hledání a prozradíme vám už jen, že po splnění úkolu si můžete všichni vzít hydroklíč a Heřin kostým pro členy.