Soundstudio párty začala!

Dnešním dnem konečně začala dlouho očekávaná Soundstudio párty, což nám nezapomene připomenout ani přihlašovací obrazovka, která připomíná, že hledání talentů bude na ostrově probíhat až do 4. března.

Po přihlášení nás se situací seznámí ostrovní zpěvačka Cadence.

Soudstudio párty je tady! Tohle je tvá příležitost stát se hvězdou! Běž do Snowball records v pevnostech a nahraj písničku!

Poté už jen zmíní, že členi, kteří nahrají všechny písně vystoupí před ní a velkou porotou.

Vystoupení v obří verzi Soundstudia probíhá podle očekávání – musíte klikat na jednotlivé symboly umístěné v místnosti. Odměnou za první zahranou píseň jsou náramky pro všechny a tričko pro členy.

Pokud si věříte, můžete zkusit rovnou předstoupit před porotu tvořenou Cadence, jednorožčím pufflem a náhodným předmětem.

Vrátila se také limuzína, kterou si někteří z nás pamatují z Hollywoodské párty 2013, teď už vás ale nerozveze po jednotlivých místnostech.

Ani my jsme nezaháleli a ku příležitosti párty jsme si pro vás připravili tematicky laděný vzhled webu. Těm, kdož ho ještě nevidí, budiž útěchou CTRL+F5.

Užijte si párty!