Ztraťte se v aktualizaci 15. 4. 2015

V docích nám dnes začala hrát nová hudba. Ta se změnila s bludištěm, které se tam objevilo (ve skutečnosti se tam objevila jen díra do země). Už jsme o něm několikrát psali, takže to nebudeme opakovat. Ti kdož četli vědí a ti kdož nečetli zjistí na CP! A mimochodem. Pokud se chcete opravdu ztratit, doporučuji tam jít až v neděli na srazu. Pojďme se ztratit společně!

Objevila se také nová obrazovka propagující Frozen Fever party začínající už za týden. Na PC bude tato akce trvat dva týdny, na mobilních zařízeních celý měsíc.

Nezapomeňte hledat nový pin. Tento je opět jako za starých časů. Je poměrně malý a na místě kde by jste jej nečekali.

Vlastně, celá aktualizace potěší zejména starší hráče! Nabízí mini párty, originální pin a ještě jednu akci, kterou si tučňáci mohou organizovat sami (více v aktualitě o novinách).