Polo Field končí

Dnes Megg na oficiálním blogu CP zveřejnila rozlučkovou zprávu od Polo Fielda, který po osmi letech v týmu končí.

Zdravím tučňáci!

Doufám, že si všichni užíváte bludiště. Tým pro vás tento rok plánuje ještě spoustu úžasných překvapení.

Jen jsem vám chtěl dát vědět, že po osmi skvělých letech v Clubu Penguin půjdu zase o dům dál.

Měl jsem takové štěstí, že jsem byl součástí Club Penguin týmu, každý den jsem vám sloužil. Děkuji, že jste ta nejúžasnější, nejpozitivnější a nejpřátelštější komunita. Děkuji vám za všechny obrázky a povzbuzující slova, které jste za ty roky poslali.

Nezapomínejte, že to vy z CP děláte výjimečné místo! Dál spolupracujte a udělejte CP ještě lepší.

Do té doby… Kolébejte se!

Chris (alias Polo Field)

Nyní můžeme již jen spekulovat, zda byl Polo Field součástí nedávného masivního propouštění, či odešel dobrovolně, pravdu se ale asi bohužel už nikdy nedozvíme…