Oznámení květnových párty

Ahoj tučňáci!

Tento měsíc vyzkoušíme něco NOVÉHO.

Budeme mít dvě různé párty – jednu na počítači a jednu na Club Penguin app! Tým chce dát všem hráčům NEJLEPŠÍ zážitek na všech verzích Clubu Penguin. A v minulosti bylo obtížné některé z našich počítačových párty replikovat na aplikaci tak aby byly pro všechny pořád zábavné. Takže…

Na aplikaci – když se přihlásíte od 21. května do 3. června bude tu oslava pro duhové puffly!

Na počítači – když se přihlásíte od 21. května do 3. června vyzkoušíte všechny zázraky Pouti a úžasného parku.

Co si myslíte o tom, že budeme mít různé párty? Nechte nám komentář a dejte nám vědět.

Kolébejte se!

—Club Penguin

P.S. Později tento týden chystáme epické oznámení o duhových pufflech a ukázku nové místnosti k úžasnému parku! Ve chvíli kdy tohle čtete Ninja dolaďuje poslední detaily.

Přeloženo z oficiálního blogu CP.