Noviny #501: Puffle Berry obchoďák již brzy!

Dnes vyjely z ostrovních tiskáren již 501. noviny a my se nyní podíváme, co nám nabízí.

V prvním článku nám teta Arcticová sdělí, že příští týden se budeme muset rozloučit s divadlem, jelikož ho nahradí pufflí obchodní středisko. Ostrovní stavitelé se tak prý rozhodli proto, že středisko, které se již dříve vyskytlo na několika párty, bylo oblíbené. Součástí obchoďáku bude i ostrovní variace Burger Kinga s názvem Fluffy Fish Burger a v druhém patře pak budou obchody. Divadelní kostýmy budou k zakoupení v novém katalogu a členové si budou moci pořídit divadelní iglú.

V druhém článku Sensei informuje o tom, si na ostrově užívá pouť a vyjmenuje všechny své oblíbené hry.

Krátké zprávy nám sdělují, že pouťoví návrháři vytváří kostým, který bude kombinací motýla a mořské panny.

Ve sloupku s odpověďmi čtenářům se již poněkolikáté dozvíme, co je to červené světýlko, co jde vidět z dalekohledu v majáku.

Nový komiks si již teď můžete přečíst v naší online čítárně.

• 4. června – Nový katalog oblečení
  • 4. června – Katalog iglú a nábytku

4. června: Otevření Puffle Berry obchoďáku – Pojďme do obchoďáku a přejme si něco u fontány!

Nezapomeňte hledat nový pin.

Přísně tajná rubrika sděluje hráčům několik tipů ke hře ve středověkém hradu.