Letní aktualizace přichází na Club Penguin

Za okny v reálném světě se lidé roztékají na chodnících (snad jen kromě Slovenska). I Club Penguin neváhá a už v červnu přináší katalog oblečení napěchovaný letními oděvy.

Obsahuje dokonce i tajnou složku, která upozorňuje, že bude dostupné agentské vybavení pro membery za splněné mise. A ano, jde o to oblečení, které máme všichni už roky v EPF mobilním telefonu.

Další novinkou je obchodní dům o kterém jsme už několikrát psali. Objevil se na ostrově místo divadla se vším všudy. A když říkáme se vším tak myslíme i jezdící schody a házení mincí do kašny.

Když už jsme u zavřeného divadla, tak to najdou membeři v katalogu iglú a nábytku. K divadlu lze dokoupit všechny potřebné rekvizity jako je bedna s kostýmy nebo Switch Box 3000.

A co dál? V iglú se nám objevila noční obloha (to brzo, když už mělo být po pouti) a v iglú najdeme také nějaké nové melodie.