Noviny 504: Rockhopper šplhá na horu

Včera vyšly na CP 504. noviny a pokud jste zastánci záhad ostrova, toto vydání bude pro vás jako dělané.

Píši vám další příběh z mých cest. Dorazil jsem na ostrov označeném na mapě pokladů, ale někdo tu kořist pohřbil na vrcholku hory. Který rošťák by poklad zakopával tak vysoko?

Musím vylézt na šikmý svah a do toho fouká vítr jako uragán. Málem mě odfoukl na útesy!

Arrr! Odteď tomu tady budu říkat Ostrov zatraceně velké hory. Je to tu pro normálního piráta moc vysoko. Ne že bych se bál výšek, nebo tak. A i kdybych se bál – a já se nebojím – tak víc chci svůj poklad. Žádná připitomnělá hora nebude stát mezi mnou a Kolem silného sýru.

Pozor! Mám takový hlad, snědl bych ten sýr, i kdyby byl prokletý!

V druhém článku se Teta rozhovoří o operaci Zatmění. Údajně také slyšela, že EPF nabírá.

V rubrice s odpovědmi čtenářům dá šéfredaktorka ostrovních novin členům několik tipů, jaká vylepšení si koupit do her.

• Sáňkovat můžete i v jiných saních
  • Do Hydro Hopperu si můžete koupit nové prkno
  • Vlny můžeš chytat i na několika jiných prknech, včetně tajného stříbrného prkna

Na druhé straně nás opět čeká obrázek od hráče p270703065. Do CP poslal obrázek jednorožčího puffla, z kterého je Paige a tvrdí, že ho musí ukázat Glitterpantsovi.

Ostrovní zvěsti

Všude plno konspirací

Od reportéra záhad – Dnes pro vás mám bláznivou teorii! Po mých spekulacích ohledně Telefonní centrály. Ozvalo se mi spousta konspiračních teoretiků.

Někteří říkají, že centrum je bránou do jiné dimenze, nebo že ji mimozemšťané využívají ke komunikaci. Ale pár lidí trvalo na tom, že je centrálou EPF a Teta Articová ho řídí!

Teta možná prožívá uzávěrky, ale vůbec se nehodí na šéfku špionů. To je šílenost!

Nezapomeňte hledat pin.

Teta navíc v rubrice přísně tajných věcí rozebere záhadné bójky na ostrově. Zamýšlí nad tím, kolik jich na ostrově může být a jaký je vlastně jejich účel.