Tučňáčí plážová párty příšer

Asi tak nějak by zněl název nového CP kraťasu Club Penguin: Penguin Monster Beach party, o jehož vzniku jako vůbec první informoval web Club Penguin Reveals.

Je léto a Jangrah naplánovala pro všechny své přátele perfektní plážovou párty. Když se ale na nedalekém ledovci zásobuje ledem na výrobu ledových pohárů, omylem osvobodí obrovského žraloka!

Film opět režíroval Tim Allen

Na filmu pracuje úplně stejný tým jako na Mrožáku a trvat by měl okolo dvaceti pěti minut. V pondělí měl film premiéru ve Velké Británii, kde se chystá ještě několik dalších repríz.

Bohužel je velice nepravděpodobné, že tento film bude dostupný kdekoliv jinde než na britském Disney Channelu, čili se k němu nejspíše v nejbližší době nedostaneme, pokud se stane zázrak a film unikne na internet, opět k němu připravíme české titulky.