Noviny z 9. 9.

Poslední výtisk Club Penguin Times nám opět přinesl mnoho skvělého čtení!

Od Tety Arcticové – Příští týden se objeví nová škola a je jisté, že bude plná kouzel a neplech!

Auradon a Ostrov ztracených vám budou otevřené k prozkoumání. Ale objevujte jen na vlastní nebezpečí! Nevíme totiž, jak moc se věci vymknou kontrole!

Od Garyho – Zdravím! Hypotetizoval jsem, že mnoho z vás se bude zajímat o Národní den videoher, který je 12. září.

Bude to skvělá chvíle otestovat si naše dovednosti v arkádách nad tanečním klubem Tyhle hry jsou klasika Clubu Penguin!

Tohle možná některé překvapí, ale já jsem celkem profík na hru Astro Barrier. Je to celé o vyměření rychlosti mnoha objektů, aby se dalo předpovědět, kdy máte vypálit! Je to jednoduché jako E = m * c2!

I přes moji vědeckou intuici se nemůžu dostat do posledního levelu! Určitě je to nemožné! Nebo ne?

Dejte mi vědět, jestli jste ten level pokořili! Možná že vaše znalost pixelů překročí dokonce i tu moji!

Ptejte se Tety Arcticové!

Proč má Rockhopper tak rád smradlavý sýr? To je skvělá otázka. Mnoho tučňáků o této kapitánově zálibě ví, ale nemyslím si, že jsme se někdy zajímali o to proč vlastně.

Možná si bral sýr na cesty po moři a sýr mu začal po cestě smrdět... a proto ho tak začal mít v oblibě. Nebo má smradlavý sýr rád proto, že je to pochoutka, která se dobře hledá. „Vůni“ toho sýra ucítíte na míle daleko! Já stejně ale nechápu, jak někdo může milovat něco, co tak strašně smrdí.

Ale asi je to tak, jak praví staré přísloví. „Láska prochází nosem…“

Fan Art od Pin Guinchen

Od Rookieho – Wow, hodně cool obrázek, Pin! Rozhodně bych chtěl zkusit takový účes! Až na to, že by to znamenalo vzdát se mé čepičky…

…což by znamenalo se zbavit HODNĚ vteřinového lepidla.