Ostrov slaví 10. narozeniny!

Pravděpodobně nejočekávanější párty tohoto roku je konečně tady! Ostrov nám dospívá a za necelý měsíc oslaví neuvěřitelných deset let! Něco takového se musí řádně oslavit a my na to máme celé tři týdny!

Vítej na oslavě 10. výročí. Každý den sbírej itemy až do 21. října!

Hned po přihlášení nám společně uvítají nejvýznamnější ostrovní maskoti a společně nám popřejí vše nejlepší k výročí.

Tetička Arcticová poté dodá ještě několik základních informací.

Navštiv kavárnu v srdci celé oslavy a objevuj historii ostrova v místnostech se starými dekoracemi. Podívej se do kalendáře – každý hráč dostane každý den oslav jeden item.

Naše první kroky tedy povedou do kavárny, kde nás Teta opět krátce uvítá a poté už budeme mít možnost vzít si výroční čepičku.

S výjimečnou výroční oslavou se pojí i výjimečná ročenka, která tentokrát ve zkratce shrnuje všech deset let existence ostrova.

Navíc, jak už zmínila Teta, si může každý uživatel každý den vzít jeden item. Celý kalendář se skládá z itemů, které jsme mohli získat během deseti let ostrova.

Nezbývá než se ponořit do slavnostní atmosféry a vydat se prozkoumávat ostrovní historii. V každé místnosti vám o ní něco krátce poreferuje jedna z robotických podob maskotů.

Těšíme se na dalších deset let!