CP vzpomíná #7 – taneční soutěž

Taneční soutěž! Tady je pár poznámek a hrubých nákresů z počátků Taneční soutěže vydané v lednu 2009.

Mimochodem, tým byl opravdu nadšený, když se mu podařilo dostat DJ Cadence na ostrov, aby ji tučňáci mohli potkat. K tomu došlo v únoru 2011. Zde je její původní popis:

„Vášnivá zpěvačka, epická choreografka… DJ Cadence se ráda předvádí a miluje, když je středem pozornosti. Tam kde je ona, tam je i párty.“

Potkali jste někdy Cadence online?

Pohled na diváky?

Můžeme tam přidat okno s reakcí tučňáků sledujících hráče, jako znázornění herních stavů (chabé, ujde, dobré, úžasné)?

Objevovalo by se při změně hodnocení hráče?

Nebo může vyskočit při dosažení určitého cíle (komba)?

Vyskakující komiksová okénka s tučňákem organizujícím soutěž, včetně řečové bubliny.

Taneční soutěž

Věci, které potřebujeme

• Blikající podlaha
  • Reprobedny
  • Obrazovka zobrazující aktuální kombo
  • Reflektory

Uživatelské rozhraní

Rozsvícené reflektory počítající kombo (od jedné do deseti), každých deset „zásahů“ se změní jejich barva. Obrazovka ze žárovek (vytvořená z velkých kulatých světýlek) zobrazuje násobky.

měly by barvy odpovídat reflektorům?

pět řádků žárovek

Převzato z oficiálního blogu CP.