Všechno nejlepší CP!

Dnes jsme na Snow Banku oslavovali desáté narozeniny CP. Prošli jsme všechny halloweenské párty místnosti, zasáňkovali si na hoře, zahráli si piškvorky a procvičovali jsme i naše dovednosti v Card-Jitsu.

Jubileum naší oblíbené hry si dnes připomínali hráči po celém světě. Náš sraz tak samozřejmě nebyl jediným, který se dnes konal. Asi největší akce za posledních deset let, která vstoupí do historie pod názvem #CPReunion, se konala od desáté hodiny na serveru Marshmallow, kam dorazili snad všichni, co měli se vznikem a chodem CP co do činění. Potkat jsme mohli Bylliboba, Rsnaila, který dokonce celou akci přenášel živě na Twitchi, Spike Hikea, Happy77 a další.

Doufáme, že jste si oba srazy užili tak jako my a Clubu Penguin přejeme ještě spoustu nádherných let.

Všechno nejlepší CP!

Užili jste si webový sraz? Co byste CP popřáli k desátým narozeninám?