Známe budoucnost CP!

Tedy alespoň budoucí párty na několik měsíců dopředu. Club Penguin jak už bývá zvykem nahrálo na server několik dalších pinů a tak nám prozrazují jaké události nás čekají.

Pokud se nechcete připravit o překvapení dále nečtěte!

Pro zobrazení zápletky klikni

Není překvapením, že se v listopadu dočkáme agentské párty s názvem Operace Korýš. Ano. Ostrov navštíví mimozemšťani a podle neověřených zdrojů nás čeká i nový puffle.

V prosinci nás podle pinů čeká tradiční Vánoční párty se sběrem Mincí pro změnu kombinovaná s loňským Mrožákem. Jinak toho o této párty zatím mnoho nevíme.

O lednové párty už toho zase víme dost, neboť piny naznačují, že půjde o Takeover jednoho z nových filmů společnosti Disney a Pixar. Jedná se o film Hodný dinosaurus, který u nás bude mít premiéru 26. listopadu tohoto roku.