Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Deprecated: Nette\Diagnostics\Debugger is deprecated, use Tracy\Debugger. in phar:///var/www/fan-club-penguin.cz/@data/nette.phar/deprecated/Diagnostics/Debugger.php on line 22

Projekty

Tato stránka je věnována všem projektům našeho webu. Jako projekty jsou brány nedokončené části našeho webu, na kterých se stále pracuje. Budete se tady moct dozvědět o tom na čem zrovna admini pracují.

Pokud máte nějaký nápad na nový projekt nebo nám chcete pomoci, kontaktujete nás.

Club Penguin čeština pozastaveno

V současnosti není v provozu.

Vytváří: Lisured

Český (nebo slovenský) jazyk je něco, čeho se od Clubu Penguin asi v nejbližší době nedočkáme, a proto jsme začali s tvorbou vlastního překladu.

Penguin changing room

Vytváří: Lisured

Tučňáčí převlékací kabinky jsou webová aplikace, ve které si můžete upravovat tučňáka a svůj výtvor si pak uložit. Navazuje na ukončený Penguin Designer.

Pengu

Programuje: Lisured

Kreslí: Lisured, chubbop, miroslav163

Ukázka toho, že i CP lze udělat rychlé a bez bugů (dobře, ne vždy se mi to daří, ale není to má práce).

Club Penguin na celou obrazovku

Vytvořil: Lisured

Jednoduchý styl upravující vzhled hrací stránky: https://userstyles.org/styles/112849/club-penguin-fullscreen-2015

Ainu

Kontrolují: Lisured, Valada06

Zapojení uživatelů webu do jeho tvorby. Uživatel napíše článek, někdo z redaktorů ho zkontroluje a pošle zpět námitky. Až je s kvalitou spokojen, článek zveřejní. V budoucnu snad bude web fungovat jako wiki, ale bude třeba přidat historii změn a rozhraní pro moderování úprav. A hlavně vypracovat nějaké pokyny pro autory.

V současnosti běží tyto podprojekty:

Rozšíření by také potřebovaly místnosti.

Archiv pozastaveno

Spravuje: Lisuredhodila by se mi pomoc

Služba umožňující prohlížet si ostrov v minulosti. Archivujeme párty místnosti a různá metadata, která následně zobrazujeme v čitelné podobě – zde je ještě prostor ke zlepšení. Také schraňujeme noviny, ale zatím nemáme zobrazovač.

Čítárna komiksů

Překládají: Lisured, Valada06

Modernizované rozhraní pro četbu komiksů. Pro zájemce nabízí komiksy i v jiných jazycích.

eudyptes

Programuje: Lisured

Náš web musí na něčem běžet – a to něco je systém eudyptes. V současnosti pracujeme na generaci karachi, která nahradí langley na tomto webu.

b. pozastaveno

Lisuredův nový ďábelský plán.

Lisured: Tra, la, la…