Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Pufflí párty 2015

Již sedmá Pufflí párty vypukla 26.března, kdy nás v horské vesnici uvítala PH.

PH nám sdělila pár informací a dala nám baťůžek, do kterého jsme mohli sbírat jídlo z divočiny. Poté jsme si mohli všimnout cesty vedle srubu, která vedla do divočiny. Začátek děje se odehrával ve srubu, kde se objevila namísto dveří díra a rybí dort zmizel. Na zemi bylo ještě pár stop v podobě ryb a pufflích óček.

Vydáme se tedy do první části divočiny buď dírou ve srubu, nebo cestou v horské vesnici. V první části divočiny byl pouze vodopád s rybami. Na začátku dalšího kousku se nacházel velký pařez a na každé straně 2 malé s jedním větším v čele.

Tento pařez sloužil jako stůl k pokládání jídla, které najdeme v divočině. Někdy se podařilo chytit vzácného divokého puffla(jeleního puffla, králičího puffla, mývalího puffla i jednorožčího puffla), ale někdy také třeba Rookieho, kapitána Rockhoppera, Gariwalda VIII. nebo nic. Od této části vedly 2 cesty k dalším částem divočiny. Jestli jsme našli dobrůtku, kterou má rád divoký puffle, tak nám stačilo ji položit na stůl a určitý druh zrovna přiběhl. Za každého přilákaného divokého puffla jsme dostali odměnu - nečlenové kšiltovku se znaky určitého druhu, a členové mohli dokonce toho určitého puffla adoptovat a vzít si tričko s jeho rysy.

Hlavní záhadou ale bylo, kdo snědl ten velký rybí dort? Jestli jsme přilákali všechny divoké puffly, tak nám Pufflí pečovatelka napověděla, čím bychom měli chytit tzv. „obřího puffla“. Ten podle ní snědl rybí dort a zkazil tak párty pufflích průvodců, která se měla odehrávat (více v novinách) místo této detektivky. Nápověda, kterou nám Paige sdělila nás odkázala do srubu, kde byl rybářský prut. Vzali jsme ho a šli do první části divočiny, kde se nacházel vodopád s malým jezírkem. Nadhodili jsme a na háček se chytla ryba. Poté jsme se už vydali k obřímu stolu a položili na něj náš úlovek. S velkým překvapením se nechytl na návnadu „obří puffle“, ale Seskveč! Ten nám řekl svůj příběh a poprosil o odpuštění.

Poté jsme si mohli prohlédnout zbývající místnosti na ostrově, které byly mimochodem stejné jako na předešlé Pufflí párty. Bohužel letos se nedalo starat o puffly na ostrově.

Mohli jsme také potkat Pufflí pečovatelku i Seskveče, kteří chodili po ostrově a rozdávali autogram.

Po skončení párty (9.4.2015) se opravil srub a zůstala Divočina, kde můžeme nyní adoptovat všechny divoké puffly.