Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Školní a skejťácká párty 2014

Na CP začal nový školní rok 18. září 2014 a jeho oslava trvala až do 1. října. Jeden student jménem Oliver byl z této oslavy tak nadšený, že o ní napsal na blog.

18. září

Zdravím vás, tady Oliver. Dnes zahájila CPU nový školní rok a jelikož si Rookie myslel, že je to důvod k oslavě, tak při této příležitosti uspořádal párty.

Jako u většiny Rookieho oslav nešlo všechno podle plánu, a Rookie tak zanechal po škole, i po nově otevřeném Skate parku poměrně značný nepořádek. Rozhodl se požádat obyvatele ostrova o pomoc.

Zadarmo ale ani kuře nehrabe, a tak nám za naše skvělé hledačské schopnosti slíbil itemy.

Členi se nemohli dočkat, až si vyzkouší nový Skatepark, Rookie jim tedy nemohl upřít pár skateboardů do začátku, samozřejmě nezapomněl ani na helmy, protože i tento popletený agent si pamatuje jedno ze základních pravidel: „Bezpečnost především!“

25. září

Týden uklízení je za námi. Rookie nám ještě na důkaz své vděčnosti – a zároveň jako památku – daroval iglú vydávající se za školu.

Rookie samozřejmě nezapomněl ani navštívit ostrov a po výkladu některých jeho vtipů mu někteří tučňáci téměř utrhli ploutve z touhy po autogramu.

1. října

Párty k oslavě školního roku skončila,je tu říjen a všichni už se třepeme na Halloween…