Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Superhrdinská párty 2013

Proběhla změna většiny ostrova. Město, plaza nebo třeba les se změnily na jedno obrovské velkoměsto. Zrodil se Penguinopolis!

Podobně jako v roce 2012 jsme si mohli vybrat. Hrdina nebo zloduch?

Stejně jako v minulém roce jsou free itemy (kromě katalogu) balík peněz a vězeňská tapeta. Pro pytel bylo potřeba vyloupit banku a pro tapetu se šlo na policejní stanici.

Superhrdinové

Na svou základnu se dostali z pláže kde měli také hrdinskou minihru.

Minihra

V té jsme měli za úkol pomocí pohybu myši vyskákat co nejvýše. Za získaných 50 000 bodů jsme dostali hrdinskou mikinu. Takovou jakou nosili hrdinové, když byli ještě malí kluci a neměli kostým. A pokud se někomu podařilo dosáhnout vesmíru, získal superhrdinskou mikinu. Takovou jakou nosili superhrdinové, když byli ještě malí kluci a neměli kostým.

Na stejné obrazovce se daly získat také všeumělovy rukavice. První typ rukavic byl i pro nemembery. Ty uměly opravovat poškozené věci. Ostatní rukavice měly smrtící účinky! Club Penguin konečně nabídlo plně zničitelný ostrov. Dostupné byly například rukavice opravárenské, bleskové, vodní, magmatické, telekinetické a spousta dalších. Když měl hráč rukavice nasazené, mohl s nimi střílet projektily podle typu rukavice. Ty dokázaly zničit většinu města. V pravé části obrazovky bylo něco jako energie. Jakmile vám energie došla, museli jste znovu získat krystaly, které energii doplnily.

Superpadouši

Měli vchod do základny ve stokách ze zátoky. A ruku na srdce. Zase to měli lepší. Padouši to totiž mají vždycky lepší. Jejich minihra byla umístěna v jejich základně a šlo o továrnu na roboty. Za postavení všech robotů jste mohli získat robotí mikinu. Roboti samotní se pak otevírali, podobně jako rukavice, každý den nový. Aby jsme je, ale mohli postavit museli jsme si je odemknout zahráním minihry.

Minihra

V té jsme měli za úkol přiřadit správné části než v pravé části obrazovky odtekla všechna ocel. Čím víc ocele zůstalo, tím lepší barvu mohl náš robot mít!

Mohli jsme si jich postavit jenom tolik kolik jsme stihli postavit v samotné minihře! Takže kolik a jaké roboty jsme měli na skladě byl jenom náš problém.

Po ostrově také pobíhala Teta s novou tapetou.