Přeskočit na obsah

Fan-club-penguin.cz

Halloweenská párty 2014

Gariwald se ztratil! Bylo třeba jej najít a zjistit co se stalo. Místnosti na letošním Halloweenu byly téměř stejné jako na Halloweenu 2013. Hlavní změnou prošel Pufflí hotel, který byl oděn do strašlivého hávu a nabízel kromě standardních tří místností ještě dalších 10 nových! Níže je seznam s popisy podlaží. Řešení objevíte když kliknete na podrobnosti. Paralelně s Halloweenskou párty probíhala v kavárně oslava devátého výročí.

Samozřejmě nemohli chybět ani ostrovní horory, ke kterým se letos přidal nový spin-off s názvem „Noc oživlého hotelu“.

B – Sklepení

Zde čekal první z úkolů. Stačilo posunout všechny páky do polohy zapnuto. To ale nebylo tak snadné jak by se mohlo zdát. První páka zároveň zapne i třetí, druhá zároveň pohne se třetí a třetí hýbe jenom sama se sebou. Místnost je dostupná od začátku párty.

Podrobnosti

L – Hala

Je první místností v hotelu. Potkali jsme se zde s portýrem, který neví co se tu děje, ale ví, že v celém hotelu nejde elektřina. Je třeba nahodit generátory ve sklepě a dokud se to nepodaří nelze použít výtah. Místnost je dostupná od začátku párty.

2 – Tělocvična a lázně

Tato místnost je nádherně oděná do Halloweenského hávu. Místnost je dostupná od začátku párty.

3 – Střecha

Na tomto patře se odehrává celý Halloween jedna velká párty. Duchové prostě chtějí tančit! Místnost je dostupná od začátku párty.

4 – Obývací pokoj

Ve čtvrtém patře, zvaném obývací pokoj je pro získání pokladu nutné zhasnout všechny hořící ohně pomocí házení koulí. Je jich tu celkem 13! Po zhasnutí ohňů lze získat ozubené kolo do přístroje. Potom už jen pytel s mincemi. Místnost je dostupná od začátku párty.

Třináct ohňů toto patro střeží, zhas je všechny abys dveře otevřel.

Podrobnosti

5 – Pokoj Deluxe

Na tomto podlaží nehledejme nic zvláštního. Jenom pozor! Celý pokoj se totiž propadl! Místnost je dostupná od začátku párty.

6 – Jídelna

V jídelně se nachází několik podivných podnosů na stolech. Ty je třeba správně nasměrovat aby paprsek měsíčního svitu zasvítil na kamenného puffla umístěného uprostřed místnosti na zdi. Místnost je dostupná od 24. 10.

Spící puffle tu neslyšně číhá, na talířů otočení neb poklad skrývá.

Podrobnosti

7 – Sál

Tato místnost obsahuje jednu z asi zatím nejtěžších hádanek. Můžete tu bloudit pořád a pořád dokola, pokud neznáte správnou kombinaci. Ta je však napsaná na stěně. Místnost je dostupná od 24. 10.

Točte se kolem a kolem, tanečníci, cestou na níž leží vaše odpověď?

Podrobnosti

8 – Bazén

U bazénu se po zavření dveří objeví spousta obřích dýní. Pro získání pokladu je třeba je všechny prasknout a podívat se co je uvnitř. Místnost je dostupná od 25. 10.

9 – Knihovna

Následuje knihovna v devátém patře. Tady je třeba projít bludištěm a dostat tučňáka až na tlačítko po kterém se zjeví součástka či pytel mincí. Místnost je dostupná od 25. 10.

Podrobnosti

10 – Pokoj luxury

I tento pokoj se propadl, takže pozor kam šlapete!

11 – Balkón

Socha na balkóně skrývá poslední kus přístroje. Je třeba jen správně odpovědět na její hádanky. Místnost je dostupná od 26. 10.

Podrobnosti
.

12 – Sklad

Tato místnost je plná duchů pufflů! Je v ní také přístroj, který by je mohl pochytat, ale nefunguje. Pro opravu přístroje je třeba dokončit všechny úkoly. Místnost je dostupná od začátku párty.

Podrobnosti
.

13 – Třinácté patro

V tomto patře se nacházel stroj na chycené puffly. Společně s nimi zde byl uvězněn Gariwald. Uvěznil je strašlivý duch, který se nečekaně vyklubal z hotelového poslíčka. Po jeho zastrašení byli pufflové i Gariwald svobodní a membeři si je mohli adoptovat.