Dot

« Zpět na přehled postav

Dot celým jménem „Dot the Disguise Gal“ (Dot, dívka převleků) je agentkou EPF, jež se poprvé objevila hned v první misi hry pro Nintendo DS Club Penguin: Elite Penguin Force, navíc vás celou hrou provází. Objevila se také v Club Penguin: Elite Penguin Force: Herbert’s Revenge, poslední misi PSA, kde G, JPG a Rookieho zachránila před smrtí udušením praženou kukuřicí, nebo v několika EPF misích.

Dot můžete od srpna 2015 potkat na ostrově, získat její pozadí a přidat si ji do přátel. Poprvé se objevila na Festivalu módy 2015. Její civilní identitou je Dot designérka.

Zajímavosti

• Dotiny vlasy měly být možná původně černé, protože v několika ikonkách misí a na stránce manuálu k Club Penguin: Elite Penguin Force mají právě tuto barvu.
  • Původně měla jiné oblečení, ale v roce 2011 ji tým převlékl do nového kabátku.