Oslava desátého výročí

Oslava desátého výročí začala 30. září a trvala do 21. října 2015.

První okamžiky Na párty jste mohli vidět hned po připojení do hry uvítací obrazovku, která oznamovala hned několik informací.

Vítej na oslavě 10. výročí. Každý den až do 21. října sbírej itemy!

Po načtení obrazovky tě uvítali nejvýznamnější ostrovní maskoti a popřáli hodně štěstí výročí.

Po přání všech maskotů vystoupila Teta Arcticová a řekla nám pár slov.

Navštiv kavárnu v srdci celé oslavy a objevuj historii ostrova v místnostech se starými dekoracemi. Podívej se do kalendáře – každý hráč dostane každý den oslav jeden item.

První kroky tě mohli zavést do kavárny, kde už čekal velký narozeninový dort s 10 svíčkami, číslovkou 10 a krásnou výzdobou. Na jednom ze 2 stolů ležela speciální ročenka, která obsahovala články od roku 2005 do 2015.

Další věc, které jste si určitě všimli byla zbrusu nová a i zanimovaná 10. výroční čepička.

Na párty bylo po dlouhé době opět dostupných 21 starých nebo vzácných itemů (plus předměty ze Santových sání a pozadí maskotů).

Itemy ze Santových sání

Ve městě na počítačové verzi mohli členové adoptovat černého a růžového dinosauří puffla. Naopak nečleni mohli adoptovat zdarma na aplikaci zlatého puffla. Ostatní místnosti pocházeli ze starých párty a měli nám připomenout staré párty, mohli jsme zase obdivovat staré místnosti aj.

Dále bylo na párty možné potkat skoro všechny postavy (Tetu Arcticovou, Cadence, Garyho, Kapitána Rockhoppera, Senseie, Rookieho, Pufflí pečovatelku, Dot), kromě Herberta, který se údajně měl dostavit, ale z časů na potkání byl odebrán… ale přece jen jste ho občas během párty na nějakém tom serveru zahlédnout mohli.

Nový klip od Cadence k narozeninám. Do toho videa mohli všichni tučňáci rozesílat své obrázky.

Seznam místností

Zajímavosti

• Cadence nazpívala na tuto párty klip Gonna Be Epic
  • Párty se konala zvlášť a ne s Halloweenskou.
  • Párty trvala 3 týdny a hned poté navazovala na Halloween Party 2015.
  • Na párty byli robotické podoby maskotů.
  • Mohli jsme vidět staré místnosti,