Music Jam 2014

Music Jam trvající od 17. do 29. července 2014 byl šestým pokračováním hudební párty, každoročně konané již od roku 2008. Tento rok, již potřetí, byla párty sponzorována společností Disney, která tak pomocí Clubu Penguin propagovala své hudebníky.

Hudební loď

Na rozdíl od předchozích let se párty nekonala přímo na ostrově, ale na speciální výletní lodi kotvící v docích. Na horní palubě se nacházelo pódium, na kterém každých pár minut vystupoval jeden z interpretů, a bazén. Z můstku se dalo sejít do jídelny, kde hrála hudba vytvořená v SoundStudiu (tato funkce byla přidána i do nočního klubu) a také do lobby umožňující rychlý přístup do většiny místností. Poslední místností byla strojovna, ve které přítomnost tučňáků na speciálních značkách aktivovala zvuky, dohromady tvořící hudbu, která poháněla samotnou loď.

Strojovna poháněná hudbou

Během jednotlivých dnů párty se odemykaly střídavě nové itemy a další hudebníci, a tak jsme postupně mohli potkat CadencePenguin Band, Violettu, Cola Planta, Sabrinu i Zendayu.

Průvodce párty

Oproti běžným párty byl počet vyzdobených místností nižší, kvůli tomu, že CP pracovalo na větší párty.