Prosinec plný akcí

Club Penguin zveřejnil kompletní program akcí na prosinec, sice jsme o většině z nich informovali již dříve, ale jak praví staré české přísloví: „Opakování je matka moudrosti.“ Všechno si tedy – ještě jednou – připomeneme.

Na prvním obrázku můžeme vidět nábytek, jejž si již za dva týdny budeme moci pořídit v novém katalogu nábytku do iglú.

Druhý obrázek patrně znázorňuje chystaný vánoční příběh z prostředí Clubu Penguin, který by měl 17. prosince běžet na britském Disney Channelu a jeho dalších jazykových mutacích. Plánováno je také zveřejnění videa zabývajícího se tvorbou filmu, ukázky a v neposlední řadě také konkrétní časy vysílaní.

Třetí obrázek pak nejspíše zobrazuje některý oděv z katalogu oblečení, do něhož budeme moci nahlédnout již tento čtvrtek.

Potvrdilo se i několik předpokládaných věcí. Aplikace Clubu Penguin bude vydána spolu s příchodem letošní Vánoční párty, tedy 18. prosince, a tato párty bude tak dostupná i na zařízeních s Androidem.

Tento čtvrtek nás kromě již výše zmíněného katalogu čeká i oficiální vydání aplikace Puffle Wild na iOS, příští týden nás čeká také nový hudební klip.