Roboti útočí!

Oslavy desátého výročí téměř okamžitě nahradil jubilejní desátý Halloween.

Do 4. listopadu vyřeš záhadu nebezpečných robotů.

Již v uplynulém týdnu jsme si mohli všimnout, že robotí podoby maskotů, které Gary vyvinul, aby tučňákům při oslavách deseti let ostrova shrnuly historii jednotlivých místností, začaly vykazovat známky závažné poruchy a dnes už se totálně zbláznili…

Gadzooks! Roboti, které jsem vytvořil, se porouchali! Je to vskutku děsivý začátek Halloweenu.

Jako první přichází na řadu robotí podoba Garyho, která se nachází u školy.

Božíčku! Ten robot se úplně vymkl kontrole! Možná ho zastaví leknutí!

Stejně jako Gary, i jeho robotí podoba nesnáší kávu bez kofeinu, stačí tedy když pro toto kafe zajdeme do kavárny a ukážeme mu ho. Díky tomu ho vyzkratujeme a budeme moci opravit jeho obvody.

Po jeho zneškodnění nám Gary nabídne dva itemy.

Výborně! Tento robot je už neškodný, ale na ostrově jsou ještě další!

Všichni členi se pak mohou na pláži v robota přeměnit, a na vlastní ploutev si tak vyzkoušet, jaké je to být šíleným robotem. Ti z vás, kteří loni neadoptovali dušího puffla, mají šanci napravit to v docích.

A nezapomeňte, že se v majáku promítá Noc oživlých saní.

Dalšího robota budeme likvidovat zase zítra.