Otázky a odpovědi - 3. díl

Přinášíme třetí a poslední překlad odpovědí od Spike Hikea na otázky položené komunitou. 1. díl a 2. díl jsme vám přinesli v předchozích aktualitách.

10) Co tě napadne, když se řekne Club Penguin? Co dnes dělá Club Penguin tak úspěšným?

Myslím, že komunita Clubu Penguin jej dělá tak úspěšným. V dnešní době není tolik bezpečných míst pro děti, kde by si mohli hrát společně online. A také není mnoho míst, kde tě přijmou takového jaký jsi a tam kde jsi je to nejlepší kde můžeš být. CP vytváří skvělý komunitní pocit a upřímně, to je to co jej dělá tak skvělým.

11) Hraješ Nintendo hry jako Mario, Zelda, Metroid, Donkey Kong? Hraješ také hry s Ježkem Soníkem?

Ano! Jsou to jedny z mých nejoblíbenějších her! Miluju všechno co Nintendo kdy vydalo!

12) Co se stalo s krátkými filmy Clubu Penguin jako Pufflí trable nebo Nejlepší sedadlo v domě atd.? Budou další?

Budeme dělat další. Jsou opravdu nákladné a trvá dlouho než je uděláme, takže jsme zatím experimentovali s kratším a pravidelnějším obsahem. Ale ano, chceme dělat další a momentálně máme rozpracované nějaké nápady.

13) Bude mít někdy aplikace My Penguin všechny ostrovní místnosti a/nebo párty?

Ano! Bude mít obě z toho!

14) Co se stalo se soutěžemi iglú? Budou se v budoucnu konat další?

Je obtížné dělat soutěž po celém světě, protože je spousta zákonů, které upravují podmínky soutěže. Zrovna pracujeme na způsobu jak toho docílit.

15) Bude na Clubu Penguin někdy noc?

Samozřejmě!

16) Proč neděláte piny menší, tak jako tomu bylo dříve? Byla větší výzva je najít a byla to větší zábava.

Zajímavý nápad! Řeknu to týmu!

17) Proč byla pouť letos zrušena?

Spousta lidí chtěla Středověkou párty, tak jsme ji udělali! Nasloucháme a pokud lidé budou chtít pouť...

18) Bude se někdy měnit obsah nememberských itemů v katalogu oblečení?

Ano, ale pomaleji než memberský obsah.

19) Přijde brzo Penguin Band? Už nás dlouho nenavštívili.

Myslím, že na letošek je neplánujeme, ale v roce 2014 určitě!